42 636 82 10 Łódź, ul. Kopernika 22 24h - czynne całą dobę.

FAQ

 

Nasi klienci - co naturalne - mają do nas wiele pytań. Postaramy się odpowiedzieć tutaj na te najczęściej zadawane. 

 
  •  “Ile kosztuje wizyta?”.

Na to pytanie nie jest łatwo odpowiedzieć, ponieważ jest wiele czynników, które wpływają na ostateczną cenę. Zależy jakie podamy leki i w jakich ilościach. To ostatnie znow ma związek z wagą psa. Taniej wyjdzie z yorkiem, który waży 3 kg, drożej z 50-kilogramowym owczarkiem. Warto też pamiętać, że taryfa nocna (od godz. 20 do 8) jest o ok. 30 proc. wyższa. Podstawowa pomoc w ciągu dnia to ok. 50-80 zł. 

 

  • “Czy można płacić kartą?”

Tak. Za nasze usługi można zapłacić zrówno gotówką, jak i kartą płatniczą.

 

  • “Czy macie swój oddział w Pabianicach/Piotrkowie/Sieradzu/...itd. itp?”

Lecznica “Pod Koniem” mieści się w Łodzi przy ul. Kopernika 22 i nigdzie więcej. Chętnie i często pomagamy pacjentom z innych miejscowości województwa łódzkiego, pod warunkiem, że do nas dojadą. 

 

  • “Czy pracujecie w święta?”

Lecznica czynna jest non stop. Niezależnie od tego czy jest “zwykła” niedziela, czy są święta, czy jeden z wielu długich weekendów. U nas zawsze na miejscu jest lekarz. Można przyjeżdżać w ciemno.

 

  •  “Znalazłam potrąconego psa. Co robić?”

Są dwie możliwości. Jeśli znalazca chce ponieść koszty leczenia zwierzaka - zapraszamy do nas. Jeśli wolałby tego jednak nie robić - są wybrane w przetargu przez Urząd Miasta lecznice, które przyjmują bezpańskie zwierzaki potrzebujące pomocy. Wtedy koszty leczenia ponosi miasto. 

 

  •  "Czy lekarz może przyjechać do mnie do domu?"

Nie mamy w swojej ofercie wizyt domowych. Lekarze, którzy odwiedzają pacjentów w domu najczęściej reklamują się w interncie czy gazetach. 

Oferta