42 636 82 10 Łódź, ul. Kopernika 22 24h - czynne całą dobę.

Dietoterapia

 

         Dobrze żywiony szczeniak wyrośnie na zdrowego dorosłego psa. A zdrowy pies to mniejsze wydatki u weterynarza. W dodatku "zdrowiej" się starzeje i jego dolegliwości związane z wiekiem (bo na pewno jakieś się pojawią) nie są takie uciążliwe, pojawiają się później. 

 

         Jeśli jednak nasz zwierzak cierpi już na jakąś przewlekłą chorobę polecamy karmy specjalistyczne, lecznicze, zalecane w konkretnych schorzeniach.  W naszej lecznicy można kupić karmy dla psów (czy kotów) z cukrzycą, dla zwierząt kastrowanych, dla tych mających problemy z nadwagą, trawieniem czy kamieniami nerkowymi. Tego typu dieta może wydawać się na pierwszy rzut oka droga, ponieważ 12-15 kg worek kosztuje od 200 do 300 zł. Ale po przeliczeniu kosztu dziennej dawki nie wygląda to już tak dramatycznie. Załóżmy, że 15 kg weterynaryjnej karmy znanej, dobrej firmy kosztuje ok. 250 zł. Dla 10-kg pieska o prawidłowej wadze dzienna dawka to  170 g dziennie. 15 kg karmy wystarczy wiec na  88 dni, co dziennie daje niecałe 3 zł

 

       Nasi lekarze polecą odpowiednią dla danego zwierzaka karmę. Jeśli akurat nie ma jej na stanie - zamawiamy ją specjalnie dla konkretnego klienta. 

Oferta